Jeřábnické práce
a nákladní doprava

Servis a opravy
nákladních aut

Zemní práce
a stavby

Náhradní díly
a příslušenství
pro nákladní vozidla

O společnosti

Firma MALINA - VRŠE s.r.o. se zabývá těmito oblastmi činností:

Jeřábnické práce a doprava

Pro zajištění maximální kvality poskytovaných služeb je firma rozdělena na střediska. Každé středisko má svého vedoucího, který je připraven vyhovět vašim požadavkům.

Naše firma byla založena v roce 1992. Původně jsme poskytovali pouze služby související s jeřábnickými pracemi. V roce 2000 se společnost rozšířila o další službu - servis a opravy nákladních aut. S dalším rozvojem došlo v roce 2005 ke změně formy podnikání. Začali jsme působit jako právnická osoba pod názvem MALINA - VRŠE s.r.o.

Na začátku roku 2009 byla dostavěna nová dílna, která je vybavena nejmodernějším zařízením pro kontrolu systémů nákladních automobilů.

Činnost firmy se dále rozrostla o prodej náhradních dílů na nákladní vozidla. Nyní již disponujeme širokou škálou náhradních dílů na nákladní auta různých značek.

Nejnovější součástí naší firmy je autorizované metrologické středisko pro ověřování tachografů. Od roku 2014 poskytujeme nejen ověřování analogových a digitálních tachografů, ale také montáž tachografů, stahování a archivaci dat z digitálních tachografů.

Neustále zlepšujeme své vybavení, vozový park a zázemí k maximální spokojenosti našich zákazníků.