Jeřábnické práce
a nákladní doprava

Servis a opravy
nákladních aut

Zemní práce
a stavby

Náhradní díly
a příslušenství
pro nákladní vozidla

O společnosti

Firma MALINA - VRŠE s.r.o. se zabývá těmito oblastmi činností:

Jeřábnické práce a doprava

Pro zajištění maximální kvality poskytovaných služeb je firma rozdělena na střediska. Každé středisko má svého vedoucího, který je připraven vyhovět vašim požadavkům.

Naše firma byla založena v roce 1992. Původně jsme poskytovali pouze služby související s jeřábnickými pracemi. V roce 2000 se společnost rozšířila o další službu - servis a opravy nákladních aut. S dalším rozvojem došlo v roce 2005 ke změně formy podnikání. Začali jsme působit jako právnická osoba pod názvem MALINA - VRŠE s.r.o.

Na začátku roku 2009 byla dostavěna nová dílna, která je vybavena nejmodernějším zařízením pro kontrolu systémů nákladních automobilů.

Činnost firmy se dále rozrostla o prodej náhradních dílů na nákladní vozidla. Nyní již disponujeme širokou škálou náhradních dílů na nákladní auta různých značek.


Neustále zlepšujeme své vybavení, vozový park a zázemí k maximální spokojenosti našich zákazníků.

Firma Malina Vrše s.r.o. obdržela Rozhodnutí o poskytnutí dotace k projektu CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013543
„ENERGETICKÁ OPATŘENÍ BUDOV V AREÁLU FIRMY MALINA - VRŠE S.R.O.“ Plánovaným opatření dojde ke snížení energetické náročnosti budov f. MALINA - VRŠE s.r.o. Realizací dojde k zateplení obálky budov, k renovaci otvorových výplní, k výměně zdrojů tepelné energie, modernizaci rozvodů tepla a modernizaci soustavy osvětlení výrobních prostor.
To vše za pomoci Agentury pro podnikání a inovace dále firmy Atelier Novotná a firmy Abc DOTACE - Bc. Pavel Chudý.